Aktualności

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie zmienia adres siedziby z dotychczasowego na:

WSIZiA
dobrauczelnia.pl
ul. Łabiszyńska 25
03-204 Warszawa

Numery telefonów oraz adresy e-mail pozostają bez zmian.
Zajęcia w nowej siedzibie będą odbywały się od semestru letniego 2017/2018.
Jednocześnie informuję, że sprawy studenckie w dziekanacie dalej będą prowadziły p. Joanna Musiał i p. Paulina Jasińska.
W nowej siedzibie Uczelni czeka na Państwa duży, ogólnodostępny parking.
W załączeniu przekazuję mapę z zaznaczoną nową siedzibą Uczelni.
W razie pytań proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem,
Rektor WSIZiA
dr Krzysztof Kandefer

Do pobrania:
W związku z wejściem w życie nowego Statutu Uczelni nadanego decyzją Założyciela z dnia 11 października 2017 r. w dniu 20 października br. uległa przekształceniu struktura organizacyjna Uczelni - likwidacji uległy wydziały jako podstawowe jednostki organizacyjne Uczelni w rozumieniu ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym. Likwidację Wydziałów i przejście do modelu uczelni nieposiadającej podstawowych jednostek organizacyjnych pozytywnie zaopiniował Senat Uczelni uchwałą nr 1/10/2017 z dnia 20 października 2017 r. W miejsce likwidowanych Wydziałów powołane zostaną Instytuty Naukowe.

Rektor WSIZiA
dr Krzysztof Kandefer