Propozycja edukacyjna Akademii Pracodawców RP jest odpowiedzią na coraz częściej pojawiające się wymagania interesariuszy, którzy oczekują od przedsiębiorstw zaangażowania się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. W następstwie tego, wzrasta zapotrzebowanie firm na kompetentnych liderów zrównoważonej przyszłości, którzy będą w stanie budować i realizować strategie społecznie odpowiedzialnego biznesu.

Akademia Pracodawców RP zaprasza wszystkie osoby, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności decyzyjne, z zakresu CSR na studia podyplomowe i warsztaty wszystkie osoby zainteresowane ideą społecznie odpowiedzialnego biznesu.

W ramach studiów podyplomowych podejmowane są zagadnienia z zakresu m.in.:

 • międzynarodowych standardów CSR,
 • zarządzania relacjami z interesariuszami,
 • budowania relacji z organizacjami pozarządowymi,
 • działalności fundacji korporacyjnych, dylematów etycznych Managera CSR,
 • green marketinug,
 • raportowania CSR.

Słuchaczom przedstawiane są praktyczne rozwiązania z obszaru działań CSR, zarówno z Polski,
jak i z zagranicy oraz najnowsze normy, standardy, formy raportowania oraz trendy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Czesne za semestr studiów podyplomowych dla absolwentów i studentów WSIZiA oraz dla członków Pracodawców RP już od 3640 zł*

Zapraszamy również do udziału w warsztatach specjalistycznych z obszaru CSR:

 • Idea społecznej odpowiedzialności biznesu. Podstawy CSR.
 • Interesariusze działań CSR.
 • Obszary działań CSR.
 • CSR jako podstawa budowania wartości firmy. Zarządzanie CSR w praktyce.
 • Kompetencje i kwalifikacje skutecznego Managera CSR. Praktyka działalności CSR.
 • Rola komunikacji i marketingu w CSR. Etyka, PR a CSR.

Uczestniczenie w pojedynczych modułach daje możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia warsztatów. Wybranie kilku modułów (wraz z modułem dyplomowym), godzinowo odpowiadających programowi studiów podyplomowych, daje możliwość otrzymania dyplomu ukończenia tych studiów.

Cena 1 dnia szkolenia:  900 zł netto
Członkom Pracodawców RP przysługuje zniżka w wysokości 40%

Pliki do pobrania

Zajęcia w ramach Akademii Pracodawców RP prowadzone są przez najlepszych praktyków z sektora publicznego i prywatnego, doświadczonych nauczycieli akademickich, trenerów umiejętności społecznych,  jak również ekspertów z wybranych dziedzin. Zarówno w programie studiów podyplomowych jak i warsztatów wiele miejsca poświęcono na zajęcia praktyczne, dyskusje, symulacje oraz analizy przypadków, tak aby słuchacze mogli wykształcić w sobie praktyczne umiejętności niezbędne do pracy w wybranym przez siebie obszarze. 
W programach studiów zawarto wiele zajęć z interdyscyplinarnych dziedzin, tak aby uczestnicy zdobyli kompleksową i praktyczną wiedzę z wybranej dziedziny oraz wykształcili w sobie niezbędne do pracy w danym zawodzie umiejętności praktyczne.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji 
ul. Łabiszyńska 25, Warszawa
podyplomowe@dobrauczelnia.pl